This site requires JavaScript enabled for a full experience.

Karjera

Strategija bejėgė prieš kultūrą

Kultūra – svarbi.
Manome, kad teigiama ir puoselėjama verslo kultūra suteikia pagreitį. Tokia agentūra rinkai gali pasiūlyti inovatyviausias ir kokybiškas paslaugas.

Peter Ducker, organizacijų vadybos guru, šią tiesą patvirtino fraze „Kultūra suėstų strategiją pusryčiams“.

Karjeros galimybės

Manome, kad svarbiausias žmonių su karjera susijęs sprendimas yra kultūra, kurioje jie nori augti. PHD – lyg šeima. Mes puoselėjame talentus, matome potencialą ir skatiname jo augimą.

Finding a Better Way

Pažadame – mes nuolat siekiame geriausių darbo metodų. Tokia filosofija suteikia mums energijos nuolat tobulėti, vystyti mūsų veiklos srities standartus ir siekti maksimalių rezultatų savo klientams.

Dirbame kartu ir esame priklausomi vienas nuo kito

Mums geriausia dirbti kartu. Geresnio kelio paieškos prasideda nuo to, kaip mąstome ir organizuojame savo veiklą. Pasaulyje, kuriame naujosios technologijos nuolat keičia komunikaciją, idėjos tampa geresnės, kai yra kuriamos kartu. Visada laimi bendradarbiavimas.

Mūsų vertybės

„PHD“ vertina smalsumą, drąsą ir atvirumą.

Rasti tokiomis savybėmis pasižyminčių žmonių mums ypač svarbu. Visi esame skirtingi, bet smalsūs, drąsūs ir atviri. Visame pasaulyje.

MŪSŲ VERTYBĖS #1

atvirumas

Žinome, kad atvirumas padeda mums tyrinėti, klausytis ir įsijausti. Dirbdami dažnai kliaujamės nuojauta ir tai padeda komandai sėkmingai bendrauti bei suprasti partnerius ir klientus.

MŪSŲ VERTYBĖS #2

drąsa

Drąsa – tai galia atsitraukti nuo to, kas pažįstama. Mėgstame laužyti įsigalėjusią tvarką ir išbandyti naujus dalykus. Tik tada žinome, kad padarėme viską, ką galėjome. Leidimas klysti – mūsų kultūros dalis, kuri padeda rasti geresnį sprendimą.

MŪSŲ VERTYBĖS #3

smalsumas

Esame smalsūs iš prigimties. Mėgstame kvestionuoti, tyrinėti ir mokytis. Dieviname neištirtas teritorijas. Jos skatina įdomesnius pokalbius. Manome, kad smalsumas yra užkrečiamas ir leidžia įžvelgti galingesnes žmogiškąsias tiesas. O galiausiai, būdami smalsūs mes geriau dirbame.

MŪSŲ VERTYBĖS #4

kūrybingumas

Kūrybingumas padeda išsivaduoti iš užtikrintų dalykų ir į tai, kas jau senai pažįstama, pažvelgti naujai. Kūryba skatina nutraukti rutiną, laužyti taisykles ir įžiebti pasaulį kitomis nušviečiančiomis idėjomis.

MŪSŲ VERTYBĖS #5

bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas – tai žinojimas, kad komandos stiprybė slypi kiekviename žmoguje, o kiekvieno žmogaus stiprybė slypi komandoje. Kai visi judame bendro tikslo link, sėkmė ateina savaime.

< >
X