This site requires JavaScript enabled for a full experience.

Paslaugos

Vertę verslui kuriantis media planavimas ir pirkimas

source

Suplanuosime reklamą tiek internete, tiek tradicinėje medijoje.
Ir pasiūlysime specializuotų paslaugų.

How we do it

Media planning redefined

Dirbame su pasauline planavimo ir bendradarbiavimo platforma SOURCE, jungiančia geimifikacijos technologijas bei strateginius principus. Tai ne tik „PHD” tinklo įrankis, tai idėjas ir planavimą vienijanti ekosistema, kurioje gimsta inovacijos.

Mes tikime, kad augimą lemia didėjanti mąstymo  reikšmė, o ne – tiesiog perkamoji galia. Savo veikla įrodėme, kad inovacijos ir žiniasklaidos kūrybiškumas skatina didesnę investicijų grąžą prekių ženklams.

SOURCE užtikrina geriausias idėjas kiekvienam klientui. Ši platforma visame tinkle leidžia komandoms dalytis patirtimi ir skatina teikti pasiūlymus. Todėl mūsų klientai gauna ne 4 protų komandą, o net 4000.

SOURCE ne tik leidžia naudotis kolektyvinėmis „PHD“ tinklo žiniomis, tai – integruota platforma, jungianti pažangiausią mąstymą iš rinkodaros ir socialinių mokslų pasaulio, su naujausiais duomenimis, moderniomis optimizavimo priemonėmis ir sistemomis.

SOURCE pagerino mūsų klientų prekių ženklų investicijų grąžą, sukūrė inovatyvią ir bendradarbystei palankią darbo aplinką.

SOURCE tapo „Adweek“ projekto „Isaac Awards“ nugalėtoju. Mūsų sistema projekte buvo pripažinta geriausiu išradimu žiniasklaidos, technologijų, rinkodaros ir reklamos srityje.

What we do

Leading the way in the evolution of global comms planning

Dove

Matome vis daugiau - klientų ieškančių naujų veikimo būdų ir pabrėžiančių mąstymo kokybės svarbą.

PHD didžiuojasi savo kaip strateginio planavimo pradininkės – agentūrų tinklo žinomumu. Skiriamas ypatingas dėmesys strateginiam planavimui visuomet padėjo išsiskirti iš gausybės konkurentų.

Turime didelę šios komunikacijų planavimo praktiką, formuojame rinkodaros ir komunikacijų metodikas ir strategijas.

Mūsų strateginio planavimo padaliniuose Londone (JK), Niujorke (JAV) ir Singapūre dirba šimtai specialistų, kurie daugiausia jėgų skiria būtent SOURCE platformos vystymui. Tai mums padeda išlaikyti aukščiausius standartus visame pasaulyje.

X