This site requires JavaScript enabled for a full experience.

O nás

Hľadáme lepší spôsob

Vitajte v PHD, globálnej sieti komunikačných agentúr pre plánovanie a nákup médií, ktorá poskytuje inteligentné strategické riešenia a kreatívne inovácie pre najvýznamnejšie svetové značky.

Precízne mediálne myslenie je súčasťou našej DNA. Vďaka kultúre myšlienkového líderstva, kreativity a inovácie sme sa z ambiciózneho nováčika so 4 zamestnancami v Londýne vypracovali na vedúcu svetovú spoločnosť s viac ako 6 000 zamestnancami vo vyše 100 krajinách sveta.

Kombinujeme najaktuálnejší prehľad situácie v odvetví s najlepšími tvorivými mysľami, aby sme niektorým z najväčším marketérov na svete prinášali inovácie v plánovaní a oceňované kampane.

Heslo „Hľadáme lepší spôsob“ vystihuje našu filozofiu a vyjadruje náš prístup ku všetkým aktivitám – od získavania nových klientov až po spôsob práce.

Súčasť silnej rodiny

Svetová úroveň kúpnej sily, ktorá spĺňa prísne nákupné požiadavky najväčších inzerentov na svete.

To, že sme súčasťou Omnicom Media Group (OMG), nám poskytuje neprekonateľnú kúpnu silu, vďaka ktorej vieme plniť náročné požiadavky najväčších zadávateľov reklamy na svete.

Máme prístup k sofistikovaným zdrojom pre výskum a pokročilým nástrojom pre obchodné informácie v rámci celej skupiny, čo nám umožňuje poskytovať najlepšiu strategickú expertízu.

Táto kombinácia nákupnej sily a vynikajúcich komunikačných plánovacích možností znamená, že našim klientom dávame skutočnú alternatívu.

Naši klienti

Sme preferovanou voľbou pre vedúce svetové značky

Quote icon

Oceňujeme najmä znalosť mediálneho trhu a komplexný prístup pri plánovaní a optimalizovaní našej komunikácie, ktoré... zabezpečujú konkurencieschopnú viditeľnosť a pomáhajú pri dosahovaní cieľov."

Martina Hríbiková, Marketing Director CZ/SK/HU, ZOTT

"Reliable media agency, with high level of strategic thinking, cost efficiency oriented with planning based on set budgets of company, with ...creative team delivering all company requests on time."

MVDr. Marián Britan, Marketing Manager, Berlin-Chemie AG

“PHD has the capability and global footprint to help us drive greater efficiencies and reduce complexity.”

SC Johnson
< >

Naši ľudia

Our Values

At PHD we value curiosity, courage, openness, creativity and collaboration. Finding people with these qualities is one of our central quests, making us a diverse mix of the most curious, courageous and open people around the world.

Náš príbeh

PHD založili v roku 1990 v Londýne traja ľudia, ktorých iniciály tvoria názov agentúry: David Pattison, Nick Horswell a Jonathan Durden – „P“, „H“ a „D“.

V tých časoch bola reklama čisto o nakupovaní, tak lacno a rýchlo ako sa len dá. Ale David, Nick a Jonathan verili, že porozumenie spotrebiteľom a mediálne ovplyvnené správanie sú rovnako dôležité. Videli pred sebou budúcnosť, v ktorej by chytré nápady a plánovanie  mohli značkám pomôcť ovplyvniť spotrebiteľské správanie viac ako kedykoľvek predtým.

PHD, alebo Pattison-Horswell-Durden, ako sa vtedy agentúra volala, sa stala agentúrou, ktorá „rozmýšľala predtým než nakupovala“ a rýchlo si získala uznanie ako tvorca kreatívnych médií.

V roku 2002 PHD – vtedy už súčasť OMD – otvorila svoje prvé kancelárie mimo územia Veľkej Británie a začala vytvárať medzinárodnú sieť.

Vznik materskej spoločnosti PHD, Omnicom Media Group, v roku 2005 umožnil PHD využívať pri svojich nákupoch silu jednej z najväčších mediálnych holdingových spoločností. Klienti tak mohli profitovať z unikátneho prístupu PHD k  mediálnemu plánovaniu bez toho, aby museli robiť kompromisy pri nákupoch.

Základné princípy myšlienkového líderstva, kreativity a inovácie zostali v jadre siete dodnes a PHD je dnes globálna sieť s viac ako 80 pobočkami, ktoré sú v čele vývoja komunikačného plánovania na celom svete.

Prečítajte si viac o našej histórii na www.phdat25.com

X