This site requires JavaScript enabled for a full experience.

Naše publikácie

Bezkonkurenčný pohľad do výziev, ktorým značky čelia

Our views

V PHD by sme si stále chceli udržať konkurenčnú výhodu. Preto vždy rozmýšľame, spolupracujeme a zdieľame poznatky o budúcnosti odvetvia.

Napísali sme zopár kníh. Tu sú…

Merge
Uzatvárajúca sa medzera medzi technológiou a nami

 

V najbližších tridsiatich rokoch budú mať technológie ešte výraznejší dopad ako doteraz vďaka obrovským posunom v hardvéri a prelome v AI. Hoci sa pokrok, akým je napríklad ústup zariadení a vznik virtuálnych prostredí, môže javiť ako science fiction, naša virtuálna biologická fúzia s technológiou nastane skôr, než si myslíme.
Merge, ku ktorému predslov napísal futurista a autor Ray Kurzweil, skúma päť etáp našej unifikácie prostredníctvom rozhovoru s inšpiratívnymi biznis lídrami, svetovo uznávanými akademikmi a priekopníkmi vtedy.
Identifikujte, čo treba urobiť dnes, aby sme sa pripravili na zajtrajšok, v ktorom sú ľudstvo a technológie tesne prepojené.

Dozvedieť sa viac o Merge

Spolupracujeme s lídrami vo svojich odboroch a prinášame do nášho odvetvia nové myšlienky

Predestination

Obrázok:

Kam všetci smerujeme

Aké plány by ste si stanovili, ak by ste vedeli predvídať, kam smeruje vaša firma, priemysel alebo život?

V PHD sme presvedčení, že pohľad do budúcnosti nám môže pomôcť myslieť o prítomnosti inak. Musíme sa zbaviť tendencie interpretovať novú technológiu nástrojmi, ktoré už existujú.

Tak to cíti aj Kevin Kelly (na obrázku), Najnovšia kniha “Nevyhnutné”, spoluzakladateľa magazínu Wired – Kevina Kellyho, skúma 12 technologických trendov, ktoré budú formovať našu budúcnosť. V “Predestination” hlbšie skúmame 8 z týchto trendov, vrátane virtuálnej reality v domácnostiach, ekonomiky na požiadanie až po multiscreening a umelú inteligenciu vo všetkom, čo vyrábame.

Ich pochopením a zahrnutím do nášho rozmýšľania máme príležitosť vystavať náš každodenný vzťah z technológiami spôsobom, ktorý prinesie maximálny úžitok.

Dozvedieť sa viac

Stiahnite si “Predestination | Where we are all heading”

Príchod revolúcie umelej inteligencie (AI)

Umelá inteligencia (AI) existuje už v súčasnosti a každým rokom je múdrejšia. So svojou exponenciálne rastúcou výpočtovou silou a exponenciálne rastúcim zberom dát nás naše stroje dobiehajú.

Aplikácie AI budú v značnom rozsahu podporované reklamou, čo znamená, že marketing bude jednou z prvých disciplín, ktoré AI výrazne ovplyvní. Keď budú mnohé naše nákupné rozhodnutie za nás robiť vnímaví virtuálni osobní asistenti (VPA – Virtual Personal Assistant) , značky sa budú musieť prispôsobiť. Namiesto marketingu zameraného priamo na spotrebiteľa budú musieť značky robiť marketing na algoritmy.

V knihe “Sentience – schopnosť vnímať: Príchod revolúcie umelej inteligencie a jej dopady na marketérov” skúmame dosah AI, cestu, ktorá k nemu vedie, neuveriteľný potenciál pre marketérov a kroky, ktoré môžu urobiť teraz, aby sa začali pripravovať.

Dozvedieť sa viac

Prečítajte si “Sentience: The Coming AI Revolution and the Implications for Marketing”

Sentience

Obrázok:

Mind Trip

Obrázok:

Posielame marketérov do budúcnosti, aby sme im pomohli riešiť problémy súčasnosti

V PHD veríme, že pohľad do budúcnosti v nás môže podnietiť odlišné uvažovanie o súčasnosti. Spolu s futuristom a techno-filozofom Jasonom Silvom – moderátorom programu Brain Games na kanáli National Geographic – sme pozvali marketérov na cestu mysľou a zahľadeli sa do budúcnosti vzdialenej,40 alebo 50 rokov, kde budú veci ako nanotechnológie a biotechnológie úplne bežné.

Dozvedieť sa viac

Stiahnite si našu brožúru “Mind Trip”

Budúcnosť práce? Hra!

Budúcnosť práce? Hra!

Sedem miliárd hodín a miliarda hráčov čaká v „ekonomike spoluúčasti“ na to, aby sme ich zaujali, povedala dizajnérka hier a autorka Jane McGonigal, keď sa PHD prihovorila na festival Cannes Lions.

Game Change skúma, ako sa dá „gamifikácia“ využiť a aplikovať ako obchodný model budúcnosti.

Táto myšlienka sa nám tak zapáčila, že sme do našej globálnej kolaboračnej platformy SOURCE zabudovali vrstvu hier a umožnili tak,našim zamestnancom hravo sa popasovať s každodennými úlohami, čo viedlo k výraznému zlepšeniu zapojenia sa a výkonu.

Dozvedieť sa viac

Stiahnite si knihu “Game Change”

Game Change

Obrázok:

Overthrow

Obrázok:

Desať spôsobov, ako porozpávať príbeh výzvy

Byť značkou, ktorá chce prekonať trhového lídra, je viac než len príbeh Dávida a Goliáša. Napriek svojej mytologickej povahe je rozprávanie príbehu výzvy ako boja malého proti veľkému iba jeden z potenciálne úspešných spôsobov, a to ani nie najčastejší. „Prevrat“ je prieskum 10 najčastejších príbehov vyzývateľskej značky, ktorý vykonali eatbigfish a PHD. Dokument skúma, čo majú tieto príbehy spoločné, čím sa odlišujú a ako by mali štruktúrovať svoje mediálne správanie v dnešnom extrémne prepojenom svete.

Dozvedieť sa viac

Aký typ Vyzývateľa ste vy?  Zistite

X