Mária Šišková

Media Director, PHD Slovakia

Mária je spolu so svojim teamom zodpovedná za komplexný klientský servis, mediálnu stratégiu, plánovanie a aktiváciu všetkých online aj offline mediálnych kampaní pre medzinárodných, ako aj lokálnych klientov. Spolupracuje a navrhuje kreatívne a strategické riešenia pre jednotlivé lokálne kampane. Pracuje pre klientov z automobilového, FMCG, technologického či finančného odvetvia.

2016 Od roku 2016 sa venuje aj digitálnym médiám a je certifikovaná Googlom, Facebookom, či DoubleClickom na všetky ich produkty.

2015 Vo firme je od roku 2015 a postupne prešla z fakturačného oddelenia cez oddelenie mediálneho nákupu cez pozíciu mediálneho plánovania až po pozíciu Senior Media manager. Práve pre túto skutočnosť vie komplexne zastrešiť všetky požiadavky klientov.

2013-2015 Mária pôsobila v marketingu už počas vysokej školy, keď spoluvytvárala a spravovala internetové portály.

 

“„Finding a better way“ pre mňa znamená vybočenie zo štandardov, nové myšlienky, možnosť ukázať kreativitu, originalitu, osobitosť. Človek musí prinútiť svoj mozog, aby pracoval mimo skutočností, ktoré štandardne pozná/používa a to je pre mňa veľmi oslobodzujúce.”