Peter Sasák

Digital Technology Director, Omnicom Media Group, Slovakia

Peter sa dlhodobo venuje problematike digitálnych médií a online reklamnej komunikacie. Bol iniciátorom vzniku Asociácie internetových médií (AIM), ktorá napomáha formovaniu online trhu na Slovensku.

2006 Na pozícii Digital Technology Director Omicom Media Group je od júla 2006. Jeho prvou úlohou bolo vytvorenie strategickej obchodnej divízie digitálnej reklamy, ktorá pre našich klientov zabezpečuje služby internetovej reklamy, predovšetkým štandardnej a neštandardnej displejovej reklamy, ppc reklamy, manažment kampaní na vyhľadávačoch (search), reklamy na mobilných zariadeniach a komunikácie na sociálnych sieťach.

2004 Od roku 2004 do nástupu do OMD pracoval v najväčšom slovenskom zábavnom internetovom portále na pozícii obchodného riaditeľa.

1995 Od roku 1995 pôsobil v pozícii obchodného manažéra a neskôr obchodného riaditeľa v najväčšom slovenskom týždenníku o hospodárstve a podnikaní, kde sa okrem iného podieľal na tvorbe a realizácii obchodnej politiky a na založení online platformy.