Monika Černáčeková (PHD Slovakia)

Investment & Activation Specialist

Otázka: Aké to je, pracovať v PHD?

Pre mňa osobne je to cesta k príležitostiam, k novým obzorom a skúsenostiam. Pracovať v PHD. Čo je naše PHD? Sú to predovšetkým ľudia, ktoré naše slovenské PHD vytvárajú. Vždy a všetko stálo na ľuďoch ako takých a oni sú tí, ktorí vytvárajú to najlepšie prostredie na rozvoj schopností každého z nás. Teší ma, že práve PHD je oproti iným agentúram odvážnejšie, kreatívnejšie a nebojí sa ísť mimo zaužívané chodníčky. A takýto sú aj moji kolegovia. Sú kreatívni, plní nasadenia a odvahy, čo im pomáha v ceste vpred za poznaním nových možností a ciest. A mňa veľmi teší, že práve ja mám možnosť s takýmito ľuďmi pracovať.

Otázka: Čo pre Teba znamená “Finding a better way” (motto našej firmy)?

Znamená to pre mňa byť o krok vpred, robiť veci inak, lepšie ako je zaužívané. Áno, treba žiť v prítomnosti, ale myslím si, že práve neustála túžba objavovať nové, nepoznané je to, čo nás napĺňa a my môžeme s klientom zdieľať tieto dobrodružstvá. Zobrať hrsť odvahy, hrsť optimizmu, vôle a veriť, že vždy sa dá niečo spraviť lepšie alebo inak. To je pre mňa “Finding a better way”.

Otázka: Čo by si povedal novému kolegovi / kolegyni, ktorí práve prišli do PHD?

Ahoj, vítam Ťa v kolektíve, kde sa určite nebudeš nudiť a zažiješ kopec dobrodružstiev na svojej ceste k poznaniu. Verím, že náš kolektív doplníš a bude opäť o jednu kreatívnu dušu lepší. Ak máš rád šport, tak super, lebo my máme radi čokoládu (a veľaaa) 🙂

Otázka: Čo je na tvojej práci najlepšie?

Na mojej práci považujem za najlepšiu dynamickosť a efektivitu práce. Baví ma kolobeh, pri ktorom sa snažím vymyslieť, ako by sa dali veci spraviť ešte lepšie.