Locations

Naše publikace

PHD Media Czech Republic > Naše publikace

Naše nejnovější publikace

Shift | A Marketing Rethink

Pokroky v oblasti dat a technologií v kombinaci
s globální pandemií radikálně změnily svět marketingové komunikace. Od toho, jak lidé konzumují média a interagují s nimi, až po to, jak agentury a marketéři spolupracují.

Pro celé odvětví je nyní důležité, abychom se dostali o krok před změnu a nejen na ni reagovali. Je třeba myslet víc dlouhodobě. Začít budovat budoucnost. Dnes.

To je ambicí knihy Shift.

Shift spojuje názory lídrů z celého světa marketingové komunikace s výsledky exkluzivního výzkumu a nabízí zasvěcený pohled na to, co je před námi, aby pomohl marketérům i jejich agenturám přehodnotit zítřejší marketingové aktivity už dnes.

Zjistit víc

Naše další publikace

Overthrow II | 10 strategies from the new wave of challengers

Dvacet let poté, co  vznikl koncept vyzyvatelské značky, a sedm let poté, co jsme poprvé navštívili příběh vyzyvatele v původní knize Overthrow, nová vlna vyzyvatelů změnila způsob, jakým kategorie kolem nás myslí a chovají se.

Overthrow II zkoumá 10 různých vyzyvatelských strategií a příběhů, které se dnes používají nejčastěji, přičemž každá z nich je přiblížena rozhovorem s významnými vůdci, kteří je použili k proražení na svém trhu. Podíváme se na strategické principy, které každý dodržuje, na mediální chování, které praktikují, a na aktuální velká témata, jako jsou technologie, data, kultura a kreativita.

Jaký je váš typ vyzyvatele? Zúčastněte se kvízového testu a zjistěte více o Overthrow II na overthrow2.com.

Zjistit víc

Merge | The closing gap between technology and us

V průběhu příštích třiceti let bude technologie díky dramatickým pokrokům v oblasti hardwaru a průlomům v oblasti AI rušivější než kdykoli předtím. Přestože vývoj jako zánik zařízení a vznik virtuálních prostředí může znít jako sci -fi, naše propojení s technologií proběhne virtuálně a biologicky dříve, než si myslíte.

S předmluvou futuristy a autora Raye Kurzweila zkoumá Merge pět fází tohoto propojení prostřednictvím exkluzivních rozhovorů s inspirativními vedoucími představiteli firem, světově proslulými akademiky a průkopnickými výzkumníky.

Zjistěte, co je třeba udělat dnes, abychom se připravili na zítřek, kdy budou lidstvo a technologie neoddělitelně spjaty.

Koupit nyní

Predestination | Where we are all heading

V PHD věříme, že pohled do budoucnosti nám může pomoci přemýšet o dnešku jinak. Musíme se vymanit tendenci interpretovat přicházející technologii pomocí současných nástrojů.

Nejnovější kniha spoluzakladatele časopisu Wired Kevina Kellyho Nevyhnutelný zkoumá 12 technologických trendů, které budou utvářet naši budoucnost. V Predestination dále zkoumáme osm z nich, včetně virtuální reality v domácnosti, ekonomiky on-demand a integrované umělé inteligence.

Pochopením a přijetím těchto trendů a předpovědí, můžeme vytěžit maximum z našich budoucích vztahů s technologiemi.

Sentience | The Coming AI Revolution

Umělá inteligence (AI) je tady a je stále chytřejší. S předpokládaným nárůstem virtuálních osobních asistentů (VPA), které rozhodují o našem nákupním chování, se značky budou muset přizpůsobit spotřebitelským marketingovým algoritmům.

V rámci výzkumu AI jsme spolupracovali se Sirem Timem Berners-Leem, zakladatelem World Wide Web, který s námi na festivalu Cannes Lions sdílel své názory na budoucnost s podporou AI.

V Sentience se zabýváme potenciálem AI pro marketéry a tím, jak se mohou na tuto revoluci připravit už nyní.

Přečíst si Sentience

Mind Trip | Propelling marketers into the future to help address the problems of today

V PHD věříme, že pohled do budoucnosti nás může přimět přemýšlet o dnešku jinak.

Spolu s futuristou a technofilosofem Jasonem Silvou, hostitelem Brain Games (National Geographic Channel) jsme pozvali marketéry, aby se vydali na mind trip a podívali se několik desetiletí do budoucnosti, 40 nebo 50 let dopředu, kde věci jako nanotechnologie a biotechnologie budou samozřejmostí.

Overthrow | 10 ways to tell a challenger story

Být vyzyvatelem je víc než David vs. Goliáš. Soupeření malého s velkým je skutečně jedním druhem příběhu o potenciálně úspěšném vyzyvateli, ale navzdory svě proslulosti jde jen o jeden z mnoha typů příběhů o úspěšných vyzyvatelích.

Overthrow je přehled 10 hlavních úspěšných vyzyvatelských příběhů od eatbigfish a PHD. Je o tom, co sdílejí, čím se liší a jak by měli strukturovat své mediální chování v dnešním vysoce propojeném světě.

Jaký typ vyzyvatele jste vy? Zjistit zde.

Přečíst si Overthrow
arrow_downarrow-down2arrow-left-largearrow_leftarrow-right-chevronarrow-right-largearrow-right-linkarrow_rightcrosscross2mailpersonphonepinAsset 1play2searchsocial-facebooksocial_googleplussocial_instagramsocial_linkedin_altsocial-linkedinsocial_pinterestlogo-twitter-glyph-32social-vimeosocial_youtubetick