Locations
PHD Media Czech Republic > News > Přicházíme s novou vizuální identitou

Jak se Vám líbí naše nová vizuální identita?

Silou představivosti k mimořádnému růstu

Naše nová vizuální identita odráží naši filozofii „Make the Leap”, která akcentuje představivost jako sílu pohánějící kreativitu, a tím i růst klientského byznysu. 

„Více než 30 let staví společnost PHD do středu svého podnikání kreativitu, inovace a myšlenky. Kreativita a síla představivosti jsou tím, co táhne naše odvětví. Věříme, že jedině díky nápaditým posunům v kreativitě můžeme lépe pomáhat naším klientům v růstu,” uvedla Philippa Brown, naše globální CEO.

„Díky pokrokům v datech a technologiích zlepšili marketéři způsob, jakým cílí a měří své kampaně. I když je to nesmírně důležité, v PHD víme, že každá skvělá kampaň začíná skvělým kreativním nápadem. Proto se naše nová identita zaměřuje především na kreativitu – protože je to síla představivosti, která pohání růst. Nejsou to jen reporty a tabulky,” dodal Mark Holden, CSO PHD Global.

Podobné články

Další články
arrow_downarrow-down2arrow-left-largearrow_leftarrow-right-chevronarrow-right-largearrow-right-linkarrow_rightcrosscross2mailpersonphonepinAsset 1play2searchsocial-facebooksocial_googleplussocial_instagramsocial_linkedin_altsocial-linkedinsocial_pinterestlogo-twitter-glyph-32social-vimeosocial_youtubetick