Kariéra
Naše pobočky

Cesty z dluhů

  • Komerční banka
  • PHD Česká republika
PHD Media Czech Republic > Work > Cesty z dluhů
Přestože se dle výzkumů finanční gramotnost Čechů drží na průměru, teprve rok 2020 ukázal, jak důležité je umět zacházet s financemi a jak je důležité, aby to uměl opravdu každý. Jak se ale dostat i k těm, komu toto téma není blízké, v době, která vyžaduje finanční vzdělávání více, než kdy předtím?

Naším úmyslem bylo navázat na dlouhodobé aktivity Komerční banky v oblasti finanční gramotnosti a dostat toto téma, k co nejvíce lidem. Proto jsme ve spolupráci s TV Prima přišli s pořadem „Cesty z dluhů“, který se vysílal v nejvíce zásahovém médiu – televizi, a to v Prime Time čase.

Forma pořadu byla zábavně-edukativní a připomínala svým stylem reality show. Děj se odehrával v prostředí čtyř rodin, které se dostaly do finanční nouze. Celým pořadem prováděl zkušený moderátor Jan Waldhauser, poradce z KB, který pomohl rodinám z finanční tísně, a to jak změnou v hospodaření, tak i v životním stylu.

Jednotlivé díly pořadu měly celkem 15 334 204 shlédnutí, navíc 997 000 impresí na sociálních sítích. Za největší přidanou hodnotou pořadu se však dá považovat přiblížení se všem lidem s tématem finanční vzdělanosti, a to zábavnou a nenásilnou formou.

Výsledky

Díky vysílání pořadu se nám podařilo demonstrovat milionům lidí řešení nejrůznějších potíží s rodinnými financemi a také ukázat, jak je možné jim předejít.

0 mil.

zhlédnutí jednotlivých dílů pořadu

0 tis.

impresí na sociálních sítích

arrow_downarrow-down2arrow-left-largearrow_leftarrow-right-chevronarrow-right-largearrow-right-linkarrow_rightcrosscross2mailpersonphonepinAsset 1play2searchsocial-facebooksocial_googleplussocial_instagramsocial_linkedin_altsocial-linkedinsocial_pinterestlogo-twitter-glyph-32social-vimeosocial_youtubetick
Cookie Settings