Locations

Jak se budí Shelma

  • Partner in Pet Food CZ
  • PHD Česká republika
PHD Media Czech Republic > Work > Jak se budí Shelma
Jak probudit Shelmu jako novou značku k životu? Obzvlášť když znají všichni z TV její uhlazené, alabastrově bílé kolegyně?

Co je pro milovníka koček zcela unikátní? Tvoří opravdu silnou komunitu, v níž miluje sdílet. Hlavně fotky své kočky. Začít s online komunikací, zejména na sociálních sítích, byla proto jasná volba.

Shelmě jsme založili FB a IG profil. Spojili jsme se s kočičími mámami, které při rodičovství zvládají i influenceřinu. Na spolupráci s námi kývla i jedna kočičí hvězda – Tigi Kitty. Díky ní a její mámě Andree Kalousové věnovala Shelma půl tuny svých granulí kočičím útulkům. Jak obě pomáhají, jsme ukázali v reportáži v pořadu Showtime na TV Prima. Na probuzení Shelmy se podílely i Ženy s.r.o. Ty v testování za účasti sta hrdých majitelek koček sbíraly cenné recenze.

Celá kampaň přispěla k získání 5% prodejního podílu v suchých krmivech pro kočky. Shelma se tak stala 4. nejsilnějším brandem. Možná i díky naší kampani zvolili Češi ve Volbě spotřebitelů Shelmu nejlepší novinkou roku 2020.

Výsledky

Možná i díky naší kampani zvolili Češi ve Volbě spotřebitelů Shelmu nejlepší novinkou roku 2020.

0 %

tržní podíl značky po proběhnutí kampaně

0 .

nejsilnější značka mezi krmivy pro kočky

arrow_downarrow-down2arrow-left-largearrow_leftarrow-right-chevronarrow-right-largearrow-right-linkarrow_rightcrosscross2mailpersonphonepinAsset 1play2searchsocial-facebooksocial_googleplussocial_instagramsocial_linkedin_altsocial-linkedinsocial_pinterestlogo-twitter-glyph-32social-vimeosocial_youtubetick