Kariéra
Naše pobočky

KB Interview Martina Moravce

  • Komerční banka
  • PHD Česká republika
PHD Media Czech Republic > Work > KB Interview Martina Moravce
Společně s naším dlouholetým klientem Komerční bankou jsme využili jedinečné příležitosti se spojit s nově vznikajícím médiem, které reprezentuje podobné hodnoty jako KB. Pro tisíce televizních diváků jsme tak posílili vnímání positioningu značky tím správným směrem.

Propojili jsme hodnoty Komerční banky s nově vznikající zpravodajskou stanicí CNN Prima News, která podobně jako KB klade důraz na důvěryhodnost, expertízu v oboru a poskytování přesných informací. Vznikl také zcela nový pořad KB Interview Martina Moravce, s nímž KB navázala partnerství a spojila se s ním i pomocí injektáží a sponzorských vzkazů. KB tak přináší rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky svému talentu, své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru.

arrow_downarrow-down2arrow-left-largearrow_leftarrow-right-chevronarrow-right-largearrow-right-linkarrow_rightcrosscross2mailpersonphonepinAsset 1play2searchsocial-facebooksocial_googleplussocial_instagramsocial_linkedin_altsocial-linkedinsocial_pinterestlogo-twitter-glyph-32social-vimeosocial_youtubetick
Cookie Settings