Kariéra
Naše pobočky

Nakupujte hezky česky

  • REWE Group
  • PHD Česká republika
PHD Media Czech Republic > Work > Nakupujte hezky česky
Díky trefnému propojení s pořadem Máme rádi Česko se podařilo ukázat českému národu, že privátní značky v Penny jsou nejlepší cesta ke kvalitním a zároveň cenově výhodným českým potravinám od lokálních dodavatelů pod záštitou claimu „Nakupujte Hezky česky“.

Penny Market se ve své komunikaci kontinuálně věnuje „českosti“ jako takové. Abychom zdůraznili tento brand positioning, spojili jsme se s pořadem Máme rádi Česko, který svým obsahem perfektně odpovídá povaze našeho záměru. Zábavný pořad, který spojuje zajímavosti, zeměpis, kulturu a spoustu dalšího v naší krásné zemi.

V rámci aktivního PP jsme přišli s unikátním řešením, kdy jsme do studia umístili reálný pokladní pás s logem Penny. Pás byl součástí přímo vytvořené hry. Výrobky byly několikrát prezentovány vizuálně i s komentářem moderátora a soutěžících. Na řadu přišel i cenový odhad nákupu. Podařilo se nám tak nenásilně komunikovat výhodný nákup v Penny.

Samozřejmostí byly sponzorské vzkazy u každého dílu odkazující na českost.

Pořadem s naším product placementem byl zasažen každý 10. Čech. Přispěli jsme tak originální formou k podpoře positioningu značky Penny a jejího claimu Nakupujte hezky česky.

arrow_downarrow-down2arrow-left-largearrow_leftarrow-right-chevronarrow-right-largearrow-right-linkarrow_rightcrosscross2mailpersonphonepinAsset 1play2searchsocial-facebooksocial_googleplussocial_instagramsocial_linkedin_altsocial-linkedinsocial_pinterestlogo-twitter-glyph-32social-vimeosocial_youtubetick
Cookie Settings