This site requires JavaScript enabled for a full experience.

Kariera

Pracuj w wyjątkowej atmosferze

Ludzie są naszą największą siłą i źródłem sukcesu PHD Media Direction.
Tworzymy grono utalentowanych, kreatywnych pasjonatów mediowych, ludzi nietuzinkowych o barwnych osobowościach, którzy sprawiają że PHD Media Direction jest miejscem wyjątkowym.
Nieformalna atmosfera, otwartość managementu na ludzi oraz praca dla prestiżowych Klientów – to tylko niektóre z zalet pracy u nas.

Jesteśmy otwarci na różnorodność, nowe idee i ambitne projekty, odważni i ciekawi świata, zawsze chętni do poszerzania horyzontów.

W codziennej pracy szczególnie ważne są dla nas wzajemne zaufanie, wsparcie oraz odpowiedzialność za zespół. Wierzymy, że „fair play” i współpraca oparta na szacunku zawsze procentuje i buduje pozytywne relacje.
Nieustający duch walki i wzajemna pomoc pozwalają nam przezwyciężać wszelkie trudności i sięgać po jeszcze więcej.
Przyświeca nam cel nieustannego poszukiwania najlepszych rozwiązań. Nie boimy się ambitnych wyzwań i niestandardowych pomysłów, koncepcji i strategii. Wszystko to dla satysfakcji i podniesienia wyników nawet najbardziej wymagających Klientów. Jest to możliwe dzięki stałemu poszerzaniu wiedzy i doskonaleniu kompetencji, m.in. poprzez udział w konferencjach branżowych oraz specjalistycznych szkoleniach.

Chcesz mieć ciekawą pracę stymulującą do ciągłego podnoszenia kompetencji, w której w sympatycznej atmosferze będziesz mógł uczyć się od najlepszych fachowców? Dołącz do PHD Media Direction!

Aktualnie prowadzone rekrutacje:

Media Assistant

Junior Social Media and Graphic Designer

Możliwości rozwoju kariery

Naszym zdaniem najważniejszą decyzją w życiu zawodowym człowieka jest wybór kultury, w jakiej chce się rozwijać. W PHD jesteśmy jedną wielką rodziną. Rodziną, która pielęgnuje talenty, wykorzystuje potencjał i sprzyja rozwojowi.
Zgłoś się do pracy w PHD Media Direction

Finding a Better Way

Co obiecujemy: dążenie do doskonałości
Cały czas poszukujemy najlepszych metod działania. To właśnie taka postawa daje nam siłę do nieustannego kontestowania panujących w branży standardów i wyznaczania nowych oraz maksymalizacji wyników naszych klientów.

Komunikacja w zespole

Nasz styl pracy: działamy zespołowo
Razem działamy lepiej. Poszukiwanie doskonałości zaczyna się od sposobu myślenia i zorganizowania. W świecie, w którym konsumenci są stale połączeni z siecią, a nowe technologie wciąż zmieniają oblicze komunikacji, lepsze idee powstają zespołowo. Współpraca zwycięża.

Nasze wartości

W PHD Media Direction cenimy otwartość, odwagę i ciekawość.

Znajdowanie osób obdarzonych tymi cechami należy do naszych podstawowych zadań. Dzięki temu nasz zespół tworzy różnorodna grupa najbardziej dociekliwych, odważnych i otwartych ludzi.

Nasze wartości #1

Otwartość

Otwartość pomaga nam poznawać, słuchać i wczuć się w sytuację innych osób. Dzięki niej praca zespołowa oraz współpraca z naszymi partnerami i klientami staje się bardziej intuicyjna i skuteczniejsza.

Nasze wartości #2

Odwaga

Odwaga to zdolność odejścia od szablonu. Lubimy kwestionować konwencje i próbować nowych rzeczy. Tylko wtedy wiemy, że daliśmy z siebie wszystko. W naszej kulturze nie boimy się niepowodzeń na drodze do doskonałości.

Nasze wartości #3

Ciekawość

Z natury jesteśmy dociekliwi. Lubimy pytać, badać i uczyć się. Uwielbiamy nieznane. Dzięki temu ciekawsze stają się nasze rozmowy. Uważamy, że ciekawość jest zaraźliwa i prowadzi do głębszego zrozumienia człowieka, a w rezultacie – lepszej pracy.

Nasze wartości #4

Kreatywność

Kreatywność wymaga pozbycia się uczucia pewności i zobaczenia tego, co wydaje nam się znane w nowym świetle. Konieczne jest zerwanie z przyzwyczajeniami i nieszablonowe myślenie, które doprowadzą do nowatorskich rozwiązań.

Nasze wartości #5

Współpraca

Współpraca wymaga zrozumienia, że siła zespołu zależy od siły jednostki, a siła jednostki zależy od zespołu. Gdy wszyscy ze sobą współpracują, sukces maluje się sam.

< >

Praca w PHD Media Direction

Dowiedz się co mówią o nas nasi pracownicy

Giving back: Big Hugs

Big Hug

Co roku organizujemy różnego typu akcje, które mają na celu pomoc potrzebującym. Inicjatywa Big Hug stanowi odzwierciedlenie naszych wartości, którymi są wielkoduszność, duch wspólnoty oraz niesienie pomocy.

Zrealizowane w poprzednich latach akcje to m.in.: zbiórka krwi dla chorej na białaczkę dziewczynki oraz dwukrotnie rywalizowaliśmy w Endomondo – za pierwszym razem spalone kalorie zostały przeliczone na złotówki, a następnie przekazane na cel charytatywny. W drugiej rywalizacji do współpracy zaprosiliśmy także inne firmy, które wspólnie z nami postanowiły zrealizować zaplanowany cel. Finalnie każda firma, której pracownicy wzięli udział w rywalizacji, wpłaciła pieniądze na leczenie chłopca.

W 2017 roku aktywnie wsparliśmy globalną akcję Movember, której celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, z naciskiem na raka prostaty i choroby psychiczne. Panowie z PHD Media Direction zostali poproszeni o zgolenie zarostu i rozpoczęcie zapuszczania wąsów. W biurach pojawiły się galerie zdjęć oraz hasła przypominające o akcji. Stopki w mailach wszystkich pracowników również zawierały element nawiązujący do akcji, aby wzbudzić zainteresowanie osób z zewnątrz firmy. Nasi pracownicy mieli również możliwość zrobienia sobie zdjęć w fotobudce, nie zabrakło oczywiście gadżetów z wąsem. Dodatkowo, pod koniec miesiąca, Panowie mogli skorzystać z usług profesjonalnych barberów, aby ujarzmić swoje zarosty. Cały zespół PHD miał okazję wziąć udział w prelekcji Pani onkolog, która opowiedziała o nowotworach i profilaktyce. Co najważniejsze, w tym roku, postanowiliśmy zrezygnować ze zwyczajowo wysyłanych kartek świątecznych. W zdigitalizowanym świecie, kartka elektroniczna ma tę samą wartość emocjonalną, a środki zarezerwowane na zakup kartek, przeznaczone zostały na wsparcie fundacji Kapitan Światełko.

Bardzo cieszą nas dotychczasowe sukcesy zorganizowanych akcji. W kolejnych latach z pewnością będziemy kontynuować nasze wysiłki, aby pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują.

X