This site requires JavaScript enabled for a full experience.

Czym się zajmujemy

Planowanie i zakup mediów – skuteczność potwierdzona licznymi nagrodami

Planowanie i zakup mediów internetowych i tradycyjnych. Ponadto oferujemy szereg usług specjalistycznych...

Nasze metody

Nowe spojrzenie na planowanie mediów

SOURCE – nasza globalna platforma, która służy do planowania mediów, a także wykorzystuje techniki gry, aby dostarczać najbardziej innowacyjne strategie.

Wierzymy, że miarą rozwoju jest nie tylko siła zakupowa, ale również siła umysłu. Przekonaliśmy się, że kreatywność przynosi największe zyski markom, którymi się zajmujemy. SOURCE dostarcza szerokie spektrum pomysłów. Dzieje się tak, ponieważ nad generowaniem pomysłów pracuje cała sieć. W rezultacie, dla Klienta może pracować aż 4 000 osób z całego świata.

SOURCE to nie tylko kolektywna współpraca całej sieci, ale także zintegrowana platforma, która łączy nieszablonowe myślenie na temat marketingu z zaawansowanym systemem narzędzi służących do optymalizacji.

SOURCE dzięki innowacyjności oraz współpracy w ramach sieci, wpływa na wzrost ROI dla naszych Klientów.

ZWYCIĘZCA Adweek’s Project Isaac Awards – nagrody za innowacje w mediach, technologii i marketingu.

Czym się zajmujemy

Wyznaczaniem kierunków rozwoju planowania komunikacji na całym świecie

Dove

Klienci coraz częściej szukają nieszablonowych rozwiązań i stawiają na jakość opracowywanych koncepcji.

Doświadczenie PHD jako pierwszej agencji mediowej wyspecjalizowanej w planowaniu strategicznym zawsze pomagało nam wyróżnić się na tle konkurencji. Także i dzisiaj prześcigamy inne agencje mediowe, wyznaczając kierunki rozwoju w zakresie planowania komunikacji w skali globalnej.

Mamy największe w branży doświadczenie w globalnym planowaniu komunikacji, kierując działaniami marketingowymi i komunikacyjnymi takich marek, jak Unilever, GlaxoSmithKline, SC Johnson czy VW Group.

Nasze ośrodki strategiczne w Londynie, Nowym Jorku i Singapurze zatrudniają setki specjalistów, pracujących wyłącznie przy globalnych projektach planowania mediów. Platforma SOURCE ułatwia nam planowanie komunikacji w skali globalnej, umożliwiając realizację idei poprzez współpracę między zespołami, a także z Klientami, agencjami partnerskimi i innymi domami mediowymi na całym świecie.

X