This site requires JavaScript enabled for a full experience.

Kariéra

Pracuj v jedinečnej atmosfére

Na kultúre záleží.
Veríme, že pozitívna a priateľská agentúrna kultúra vytvára obchodnú dynamiku a že agentúra s najsilnejšou kultúrou vytvára najinovatívnejšie mediálne produkty.

Peter Drucker, guru organizačného manažmentu, to skvelo zhrnul, keď vyhlásil, že “kultúra zhltne stratégiu na raňajky”.

 

Pracovné príležitosti

Veríme, že najdôležitejšie kariérne rozhodnutie pre ľudí je vybrať si kultúru, v ktorej chcú rásť. V PHD sme ako veľká rodina. Rodina, ktorá podporuje talenty, využíva potenciál a podnecuje rast.

Hľadáme lepší spôsob

Náš prísľub: Hľadáme lepší spôsob.
Stále hľadáme ten najlepší spôsob práce. Táto filozofia nám dáva energiu ustavične hľadať výzvy a posúvať štandardy odvetvia a tým maximalizovať výstupy pre našich klientov.

Kolektívny a prepojený

Náš spôsob práce: Kolektívny a prepojený
Spolu sme lepší. Hľadanie lepšej cesty začína tým, ako rozmýšľame a ako organizujeme samých seba. Vo svete, kde sú spotrebitelia prepojení a kde nové technológie ustavične menia komunikačné prostredie, spoločná tvorba prináša lepšie nápady. Spolupráca víťazí.

Naše hodnoty

V PHD si ceníme zvedavosť, odvahu a otvorenosť.

Nachádzať ľudí s týmito vlastnosťami je jedným z našich základných cieľov, vďaka ktorému sme rozmanitou zmesou najzvedavejších, najodvážnejších a najotvorenejších ľudí na svete.

Naše hodnoty #1

Otvorenosť

Vieme, že otvorenosť nám pomáha skúmať, počúvať a byť empatickí. Sme otvorení a preto vieme spolupracovať inštinktívnejšie a úspešnejšie s naším tímom, partnermi i klientmi.

Naše hodnoty #2

Odvaha

Odvaha znamená silu opustiť známe územie. Radi spochybňujeme konvencie a skúšame nové veci. Len vtedy vieme, že sme urobili veci najlepšie ako vieme. Povolenie zlyhať je súčasťou našej kultúry v duchu hľadania lepšej cesty.

Naše hodnoty #3

Zvedavosť

Sme od prírody zvedaví. Radi sa pýtame, skúmame a učíme sa. Milujeme neprebádané územia. Vďaka nim sú diskusie zaujímavejšie . Myslíme si, že zvedavosť je nákazlivá a vedie k pravde a lepšiemu pochopeniu a v konečnom dôsledku k lepším výsledkom.

Naše hodnoty #4

Kreativita

Kreativita znamená opustiť istoty a vidieť známe veci v novom svetle. Znamená prekonať zabehnuté zvyklosti a pravidlá a naštartovať nápady, ktoré môžu zažiariť a zmeniť svet.

Naše hodnoty #5

Spolupráca

Spolupráca je vedieť, že sila kolektívu je v kažkom jednotlivcovi a sila jednotlivca je v kolektíve. Keď pracujeme spoločne, úspech prichádza sám.

< >

Je pre nás dôležité dávať späť

Big Hug

Naša charitatívna iniciatíva Big Hug vychádza z nášho presvedčenia, že veľkorysosť, komunitný duch a ochota pomôcť bez pýtania sú naše základné vlastnosti.

Od spustenia iniciatívy v roku 2011 agentúry PHD vyzbierali milióny v peňažných daroch a prispeli tisíckami hodín práce na dobročinnosť po celom svete.

Každoročne naše pobočky spustia Big Hug iniciatívy, aby pomohli širokému spektru charitatívnych činností. Medzi najvydarenejšie doteraz patria: PHD Singapore zorganizoval podujatie “Superheroes” pre Children’s Cancer Foundation;  PHD Maďarsko spolupracovalo s maďarskou Federáciou nevidiacich a slabozrakých na projekte výcvikovej školy vodiacich psov, aby zvýšili povedomie o ťažkostiach, ktorým musia nevidiaci čeliť, ak nemôžu využiť asistenciu vodiaceho psa; PHD Australia, ocenená cenou  Just Giving Australia Company Fundraiser roka 2014 za svoju prácu s Australian Paralympics Society, pri získavaní prostriedkov na financovanie cesty austrálskeho paralympijského teamu do Brazílie.

 

 

 

 

X