Jana Babjáková

Managing Director, PHD Slovakia

Jana pracuje v oblasti marketingu a médií dlhodobo, počas viac ako 15-ročného pôsobenia prešla viacerými funkciami na strane médií i mediálnej agentúry.

2018 Jana prijala výzvu v PHD Slovakia a pôsobí na pozícii Managing Director. Medzi jej hlavné úlohy patrí podpora klientsky zameraného chápania a strategického myslenia všetkých tímov PHD, riadenie procesov a rozvoj trhových príležitostí.

2017 Ako Group Media Manager bola zodpovedná za analýzy, tvorbu strategických a detailných mediaplánov, rozpočtovanie, vedenie tímu špecialistov a media executives, organizáciu práce a procesov v tíme, rozvoj nového biznisu, návrhy nových komunikačných projektov atď. pre popredné značky z Pharma a Retail  segmentov.

2007 Od svojho nástupu do OMG Slovakia Jana pôsobila na oddelení servisu klientom na pozíciách Media Planner, Account Executive,  Account Manager, kde bola zodpovedná za analýzy spotrebiteľa, konkurencie, mediálneho trhu, tvorba mediaplánov, sledovanie napĺňania rozpočtov, post-buy, mediálne dopyty a rezervácie priestoru v médiách, podpora pri tvorbe mediálnej stratégie, tvorba strategických a detailných mediaplánov, rozpočtovanie, vedenie tímu špecialistov a junior manažérov, organizácia práce a procesov v tíme, nový biznis, návrh projektov a operatívne úlohy.

2003  Vo vydavateľstve úspešného česko-slovenského športového mesačníka sa starala o  klient servis, rozvoj nových obchodných príležitostí, manažovanie objednávok a prieskum trhu.