This site requires JavaScript enabled for a full experience.

Naše služby

Oceňované mediálne plánovanie a nákup

source

Mediálne plánovanie a nákup naprieč všetkými online a offline médiami.
Poskytujeme tiež celý rad špecializovaných služieb…

Ako pracujeme

Nová definícia mediálneho plánovania (Source)

Naša globálna plánovacia a kolaboračná platforma SOURCE inovatívne kombinuje hravé gamifikačné techniky so striktnými strategickými princípmi. Nie je to len pracovný nástroj. Je to náš podnikateľský ekosystém.

Veríme, že rast vzniká zo zvyšovania sily mozgov, nie iba zo sily nákupu. A dokázali sme, že inovácia a mediálna kreativita majú za následok neproporčne veľkú návratnosť investícií pre značky.

SOURCE zabezpečuje maximálnu konkurenciu ideí pre každý klientský brief. Umožňuje tímom zdieľať briefy naprieč sieťou a podnecuje jednotlivcov, aby prichádzali so skvelými nápadmi. Naši klienti tak majú prístup k tritisíc mozgom, nie iba k trom.

SOURCE nielen profituje zo spoločnej inteligencie siete PHD, ale tiež ponúka integrovanú platformu, ktorá kombinuje najlepšie podnety zo sveta marketingu a sociálnych vied, spolu s pokročilými dátami a sofistikovanými nástrojmi a systémami na optimalizáciu.

SOURCE zlepšuje návratnosť investícií pre značky našich klientov a súčasne vytvára inovatívne a kolaboratívne pracovné prostredie, čo k nám privádza najväčšie talenty z odvetvia.

SOURCE: Víťaz ceny Adweek Project Isaac, ktorá oceňuje vynálezy v oblasti médií, technológií, marketingu a reklamy.

Čo robíme

Sme vedúcou spoločnosťou vo vývoji globálneho komunikačného plánovania

Dove

Vidíme, že čoraz viac klientov hľadá iný spôsob fungovania a kladie čoraz väčší dôraz na kvalitu myslenia.

Dedičstvo PHD ako prvej mediálnej agentúry zameranej na strategické plánovanie nám pomáhalo odlíšiť sa od konkurencie. A naďalej sa odlišujeme od iných mediálnych agentúr tým, že sme líder vo vývoji globálneho komunikačného plánovania.

Máme najväčší rozsah globálneho komunikačného plánovania v odvetví. Vytvárame marketingový a komunikačný prístup pre značky našich klientov ako Unilever, GlaxoSmithKline, SC Johnson a VW Group.

Naše strategické jednotky v Londýne, New Yorku a Singapure zamestnávajú stovky špecialistov, ktorí sa venujú výlučne našim globálnym plánovacím projektom. Vďaka SOURCE dokážeme vykonávať globálne komunikačné plánovanie bez zdržania, čo umožňuje tímom spolupracovať na realizácii nápadov s kolegami, klientmi, partnermi a inými mediálnymi agentúrami na trhoch po celom svete.

Quote icon

„Source nám umožnil významne zlepšiť spôsob, akým zapájame strategické myslenie do marketingového procesu, a dnes je v centre mediálneho plánovania Unileveru.“

Luis Di Como, VP Global Media, Unilever

„PHD vyvinulo Source so skutočným porozumením potrieb a motivácie klientov aj kolegov. A zrealizovalo ho s veľkou dávkou inovácie a elegancie.“

Paul Kemp-Robertson, Co-founder & Editorial Director Contagious Communications

„Je zábava pracovať v sieti, kde chuť inovovať prestupuje nielen geografické hranice, ale aj hranice hierarchie.“

Krisztian Zvara, Strategy Director, PHD CEE

„Source je skvelý nástroj podporujúci kreativitu. Vďaka nemu ustavične spochybňujeme konvencie a posúvame myslenie vpred, aby sme našim klientom prinášali inovatívnejšie a kreatívnejšie riešenia.“

Stewart Gurney Strategy Director PHD Australia
< >
X