Locations

Datová analýza

PHD Media Czech Republic > Services > Datová analýza

O co se jedná

Datová analýza je aplikace datové vědy za účelem posílení výkonnosti marketingových investic. Nabízíme řadu specializovaných služeb, od generování insightů po zpracování nestrukturovaných dat.

Ve PHD můžeme vytvářet algoritmy na míru, které jednotlivým publikům poskytují skóre sklonu ke konverzi využitelné jako faktor nabídky v rámci tradingových platforem.

Mezi naše rozšířené možnosti patří budování vlastních algoritmů pro klienty – stanovení hodnoty, která má být vykázána v rozvaze – a vybudování schopnosti strojového učení.

Jak pomáhá k růstu

Ve PHD jsme hrdí na to, že z dat získáváme dodatečnou hodnotu, abychom našim klientům poskytli konkurenční výhodu. Nabízíme potenciál pro dramatické zvýšení účinnosti a efektivity.

Zaujala Vás tato služba?

Naše další služby

Management cílových skupin

Zjistit víc

Obchodní strategie

Zjistit víc

Obsahová spolupráce

Zjistit víc

Implementační plánování médií

Zjistit víc

Plánování mediálních investic

Zjistit víc

Měření a reporting

Zjistit víc

Mediální vyjednávání a nákup

Zjistit víc

Sponzoring a partnerství

Zjistit víc

Strategické plánování médií

Zjistit víc

Datová analýza

Zjistit víc

Ad Operations

Zjistit víc

Poradenství pro organizace

Zjistit víc
arrow_downarrow-down2arrow-left-largearrow_leftarrow-right-chevronarrow-right-largearrow-right-linkarrow_rightcrosscross2mailpersonphonepinAsset 1play2searchsocial-facebooksocial_googleplussocial_instagramsocial_linkedin_altsocial-linkedinsocial_pinterestlogo-twitter-glyph-32social-vimeosocial_youtubetick