Locations

Naše služby

PHD Media Czech Republic > Služby

Co děláme

Vytváříme kampaně, které pomáhají značkám předstihnout jejich konkurenty.

Věříme, že historické vnímání médií jako nákladu, který je třeba snižovat, by se mělo změnit v chápání médií jako hybné síly růstu. Zejména ve světě, kde media pokrývají široké spektrum marketingových činností a mohou tak zásadně ovlivnit obchodní výsledky.

Nabízíme široký mix marketingových služeb od nastavení investic a budování publika po obchodní strategii a obsahová partnerství. Máme všechny nástroje, které značky potřebují
k dosažení mimořádného růstu.

Je to posun v myšlení. Nový způsob uvažování o médiích. A pro značky našich klientů významný skok vpřed.

Jak to děláme

Všechno, co děláme, je navrženo tak, aby pomohlo značkám poskočit vpřed; od našich odborných schopností, přes způsob, jakým řídíme naše lidi, až po Omni Studio, náš vlastní plánovací nástroj.

Omni Studio je součástí Omni, hlavní platformy skupiny Omnicom pro tvorbu insightů a sladění marketingového plánování napříč agenturou. Sjednocuje všechny aspekty našeho podnikání v jedné propojené platformě a poskytuje prostor, kde mohou naši lidé spolupracovat v reálném čase a vytvářet kampaně pro své klienty od výzkumu a budování publika až po výběr kanálů a jejich optimalizaci.

Omni Studio je gamifikovaný systém, který umožňuje vygenerovat množství nápadů a vybrat ty nejlepší pro každé jednotlivé zadání klienta. Umožňuje našim týmům sdílet briefy v celé síti a motivuje jednotlivce, aby přicházeli se skvělými neotřelými nápady. Naši klienti tedy získají přístup k 6 000 mozkům, namísto šesti.

Prostřednictvím Omni Studia generujeme více než 70 000 jedinečných nápadů ročně.

Naše služby

Plánování mediálních investic

Zjistit víc

Strategické plánování médií

Zjistit víc

Implementační plánování médií

Zjistit víc

Mediální vyjednávání a nákup

Zjistit víc

Management cílových skupin

Zjistit víc

Datová analýza

Zjistit víc

Obchodní strategie

Zjistit víc

Měření a reporting

Zjistit víc

Obsahová spolupráce

Zjistit víc

Sponzoring a partnerství

Zjistit víc

Naše práce

View all
arrow_downarrow-down2arrow-left-largearrow_leftarrow-right-chevronarrow-right-largearrow-right-linkarrow_rightcrosscross2mailpersonphonepinAsset 1play2searchsocial-facebooksocial_googleplussocial_instagramsocial_linkedin_altsocial-linkedinsocial_pinterestlogo-twitter-glyph-32social-vimeosocial_youtubetick